Proč mít Ticketcard?
 •    Timto symbolem jsou označeny akce, které jsou prodávány pomoci Ticketcard. Takto označenou akci můžete zakoupit bez tištění vstupenek, budete potřebovat jen svou vlastní Ticketcard !
 • Co je to Ticketstream Ticketcard?   
  Ticketstream Ticketcard je jedinečný produkt vyvinutý společností Ticketstream. Tuto kartu můžete využívat jako PERMANENTNÍ UNIVERZÁLNÍ VSTUPENKU na různé akce a na různá místa konání, která máme v databázi, bez nutnosti tisku vstupenek. Díky této kartě mají naši zákazníci vstupenku v kapse, a tudíž vždy u sebe. Tento fantastický produkt je také velmi praktický, pokud si vstupenky kupujete přes Váš mobilí telefon na www.ticketstream.mobi. Vyberete si zde pouze akci, zadáte číslo Vaší Ticketcard, zaplatíte a můžete se jít bavit! Tímto způsobem si můžete koupit vstupenky v autě, ve vlaku, v metru - prakticky odkudkoli! Vstupenku máte totiž v kapse! Je to tedy opravdu výhodné - vstupenku v kapse máte totiž vždycky. Navíc Vám při použití karty, spolu s pořadateli akcí, nabízíme výhodnější ceny vstupenek! Výše slevy na jednotlivé akce se liší, jsou ale akce, které nabízejí slevu až 15% z ceny vstupenky, což Vám, jako držitelům Ticketcard, může přinést značnou úsporu oproti běžným zákazníkům.
 • Jaké druhy Ticketcard mohu využít u Ticketstream?    
  Plastové Ticketcard. Pracujeme s "velkými" věrnostními kartami, které vydávají společnosti jako jsou Billa Club Card, In Karta Českých drah, Tesco Club credit card, karta Ibod a Odbory Plus karta, a navíc ještě vydáváme karty pro festivaly, fotbalové týmy a další organizátory různých akcí. V takovýchto případech mají karty tu funkčnost, kvůli které byly vydány, a navíc jsou také Ticketstream Ticketcard. Aby se Vaše karta stala také Ticketstream Ticketcard, stačí kartu pouze zaregistrovat v našem systému. Tato registrace přidá vaší kartě úplně novou hodnotu v podstatě bez jakékoli práce. Při nákupu vstupenek na akci si všimněte, zda je u akce logo Ticketcard, vyberte druh karty, zadejte číslo a jděte se bavit!
 •    
 • Po jak dlouhou dobu je Ticketcard platná?   
  Ticketcard vydávaná třetí společnsotí má platnost podle podmínek vydávající společnosti. Platnost Ticketcard Mobile je 2 roky.
 • Může někdo jiný jít na akci s mojí kartou? Jaké jsou další výhody Ticketstream Ticketcard?    
  Jistě, můžete ji dát Vašim přátelům nebo známým, ale musíte si uvědomit, že v tomto případě mohou na akci jít pouze oni, nikoliv Vy. Unikátní kódy vstupenek přidané na Vaši Ticketstream Ticketcard mohou být aktivovány pouze jednou! Majitel Ticketstream Ticketcard bude mít vždy přehled o zakoupených, případně rezervovaných vstupenkách, jejich cenách a dalších důležitých informacích ve složce Ticketcard - přihlášení. Každého zákazníka Ticketstream si velmi vážíme - majitele Ticketstream Ticketcard si ceníme jako VIP klienta.
 • Co dělat v případě ztráty nebo odcizení karty?    
  Máte-li Ticketstream Ticketcard, co nejdříve nás kontaktujte telefonicky: +420 224263 049 nebo e-mailem na info@ticketstream.cz a my Vám vydáme novou kartu. Máte-li jiného vydavatele karty, kontaktujte přímo jeho.
 •    
 • Mohu získat Ticketcard Mobile přímo od Ticketstream?   
  Ano - klikněte na banner v horní části homepage Ticketstream!

©TICKETSTREAM. Všechna práva vyhrazena.
O TICKETSTREAM | Ochrana osobních údajů v síti Ticketstream | Kontaktujte nás | Pravidla a podmínky. Časté dotazy |