Popis akce
BABYFEST 2010
festival rockových kapel, ve kterých hrají dívky a ženy

Praha, Retro Music Hall, Francouzská 4

KOUPIT VSTUPENKY NA nejbližší akci:


Informace o akci:

Festival rockových kapel, ve kterých hrají dívky a ženy, letos přivítá návštěvníky již osmým rokem. Uskuteční se 18 v pražském klubu Retro Music Hall (Francouzská 4, Praha 4). Začátek akce je v 19:30 hodin. Vystoupí kapely STEELFAITH, K2, BUNDY TAD, STILLKNOX, BOA a SWEETZONE. Akci bude moderovat zpěvačka Žántí z kapely Matahari.

Návštěvníci akce mohou tradičně vidět kapely, kde ženy hrají na nástroj, jako je elektrická kytara, baskytara či akustická bicí souprava. BABYFEST 2010 je zároveň určen pro všechny, kdo hrajícím ženám fandí – a samozřejmě také pro spoustu zvědavců, jejichž účast na festivalu se předpokládá.

Nápad uspořádat tento festival zvaný příznačně BABYFEST (čti česky „babyfest“), vznikl v roce 2003, kdy se konal první ročník festivalu. Pro velký zájem pro akce pokračuje i letos.

Sledujte proto aktuálně webové stránky klubu Retro Music Hall www.retropraha.cz a PR agentury Janamusic www.janamusic.cz , kde naleznete aktuální informace.

Pojďte společně navštívit v pořadí již osmý ročník Babyfestu, pátý v prostorách Retro Music Hall, ve stejném měsíci jako loni...Originální ženská akce BABYFEST 2010 letos opět v Retro Music Hall!!!!

Vytisknout informace  

©TICKETSTREAM. Všechna práva vyhrazena.
O TICKETSTREAM | Ochrana osobních údajů v síti Ticketstream | Kontaktujte nás | Pravidla a podmínky. Časté dotazy |