Popis akce
RICHIE KOTZEN (USA)
koncert amerického kytaristy

Praha, Nová Chmelnice, Koněvova 219, Praha 3

KOUPIT VSTUPENKY NA nejbližší akci:


Informace o akci:

Americký kytarista Richie Kotzen se vrací opět do Prahy!

Americký zpívající kytarista Richie Kotzen opět navštíví Českou republiku! Již potřetí zavítá do Prahy - tentokrát mohou fanoušci jeho koncert navštívit v pražském klubu Exit Chmelnice (Koněvova 219, Praha 3), kde 20. listopadu od 20:00 hodin odehraje koncert v rámci svého evropského turné.

Richie Kotzen vydal v roce 2008 první oficiální live záznam - CD z brazilského Sao Paula s názvem „Live in Sao Paulo“. Krátce na to vydal související DVD záznam ze stejného koncertu pod názvem „Bootlegged In Brazil“, obsahující částečně jiné skladby, než se nacházejí na CD.

Kotzen má dva aktuální videoklipy. První z nich je ke skladbě „Chase it“ z jeho posledního řadového alba „Go Faster“ a lze ho zhlédnout zde:
http://www.youtube.com/watch?v=1UxHiYsuWJQ
Druhý videoklip je ke skladbě „Everything Good“, která vyšla na jeho nejnovější studiové nahrávce – projektu WILSON HAWK: „Road“, který natočil společně se svým dlouholetým spolupracovníkem a producentem Richardem Zito. Vidět ho můžete zde:
http://www.youtube.com/watch?v=n4knned1FFM

Čeští fanoušci si mohou album „Go Faster“, v evropské distribuci jako „Return of The Mother Head´s Family Reunion“ stejně jako live CD ze Sao Paula, zakoupit v prodejně a e-shopu Bontonland. Všechna CD a nové DVD je možné získat také prostřednictvím e-shopu na oficiálních internetových stránkách interpreta na adrese http://www.richiekotzen.com/store.html

Richieho Kotzena mohli čeští fanoušci vidět poprvé v České republice v pražském klubu Retro Music Hall 18. března 2008, kde předvedl excelentní show. Následný koncert ve stejném klubu 9. února 2009 Kotzen představil band v nové sestavě a potvrdil skvělé instrumentální, pěvecké a skladatelské schopnosti. Nyní již potřetí zavítá do České republiky. Tentokrát zvolil jeho produkční tým koncert v klubu Exit Chmelnice.Více informací: www.exitchmelnice.cz
Vytisknout informace  

©TICKETSTREAM. Všechna práva vyhrazena.
O TICKETSTREAM | Ochrana osobních údajů v síti Ticketstream | Kontaktujte nás | Pravidla a podmínky. Časté dotazy |