------------------------+++--------------------

SEZNAM AGENTUR V ZEMI.
Pro vyhledání nejbližšího obchodního zástupce ve Vašem městě nebo ve městě, ve kterém chcete obdržet vstupenky, klikněte na název země a poté vyberte město. Chcete-li najít obchodní zástupce v jiných zemích, klikněte na tlačítko TICKETSTREAM International v horní části stránky a vyberte si požadovanou zemi.

[ Česká republika ]


V prodejních místech označených tiskárnou obdržíte universální vstupenkyTicketstream. Tyto vstupenky jsou přijímány všemi pořadateli a místy konání používajících služeb Ticketstream.
V prodejních místech označených takto obdržíte E-tickety a E-vouchery tištěné na běžném papíře. Tyto vstupenky jsou přijímány u akcí, označených logem E-ticket a E-voucher. Můžete zde také zakoupit universální vstupenky na akce, které nepřijímají e-tickets a e-vouchers, tyto Vám budou doručeny během 3 pracovních dnů.
V prodejních místech označených symbolem zeměkoule a slovy MEZINÁRODNÍ PRODEJCEmůžete zakoupit vstupenky na akce konající se v jiných zemích, které jsou prodávány v síti Ticketstream. Za tyto vstupenky můžete zaplatit v místní měně.
V takto označených terminálech je možné si osobně zakoupit vstupenky na vybrané akce. Aktuální seznam těchto akcí je vždy k dispozici na obrazovkách terminálů


©TICKETSTREAM. Všechna práva vyhrazena.
O TICKETSTREAM | Ochrana osobních údajů v síti Ticketstream | Kontaktujte nás | Pravidla a podmínky. Časté dotazy |